Linia verder Promer | 0754776637

AGENDE PERSONALIZATE & CALENDARE PERSONALIZATE
SOLUȚII OPTIME DE PROMOVARE OFFLINE

Produse
Total fara TVA
0
0,00
Coş Comandă

Galaxy Design Iaşi, sediu central

(Iaşi, Suceava, Botoşani, Neamţ, Vaslui, Bacău, Vrancea, Galaţi, Brăila, Tulcea, Constanţa)

Adresă: Iaşi, Str. Movilă Petru, nr. 68

Email: comercial@galaxydesign.ro

Telefon: 0232.27.44.40

Fax: 0332.80.35.21

Alina Simion:
+40756114521 / alina.simion@promer.ro

Ionuţ Ciobotaru:
+40756114522 / ionut.ciobotaru@promer.ro

Beatrice Constantin:
+40756114523 / beatrice.constantin@promer.ro

Galaxy Design Cluj, sediu regional

(Cluj, Alba, Sibiu, Braşov, Covasna, Harghita, Mureş, Sălaj, Bistriţa-Năsăud, Maramureş, Satu Mare)

Adresă: Cluj-Napoca, Str. Bucureşti, Nr. 3A

Email: comercial.cluj@galaxydesign.ro

Telefon: 0364.41.89.59

Fax: 0364.41.89.59

Ioana Mânzat-Gavrea:
+40756115755 / ioana@galaxydesign.ro

Florin Repciuc:
+40756115756 / florin@galaxydesign.ro

Galaxy Design Timişoara, sediu regional

(Timiş, Arad, Bihor, Hunedoara, Caraş-Severin, Mehedinţi, Gorj)

Email: comercial.timisoara@galaxydesign.ro

Monica-Ionela Stoianovici:
+40756112406 / monica@galaxydesign.ro

Galaxy Design Bucureşti, sediu regional

(Bucureşti, Buzău, Ialomiţa, Călăraşi, Prahova, Giurgiu, Dâmboviţa, Argeş, Teleorman, Vâlcea, Olt, Dolj)

Email: comercial.bucuresti@galaxydesign.ro

+40756710310

Date de identificare

S.C. Galaxy Design S.R.L.

CIF: RO 17663946

Registrul comerţului: J22/1521/2005

Adresă sediu social: Iaşi, Str. Sarmisegetuza Nr.9, Bl. Z1, Ap. 31

Cont IBAN: RO51INGB0000999902717933

Banca: ING Bank Iaşi, Agenţia Nicolina

General manager

Andrei-Răzvan Zvorişteanu: +40745515741 / office@galaxydesign.ro

Departament Dezvoltare&Parteneriate

Andrei-Costin Rusu: +40756025353 / andrei@galaxydesign.ro

Departament Financiar

Alina-Maria Zvorişteanu: +40756114520 / alina.maria@galaxydesign.ro

Departament PR&Marketing

Cosmyn-George Clipa: +40756114525 / cosmin@galaxydesign.ro

Departament Producţie&Achiziţii

Alina-Simona Boandă : +40756114525 / achizitii@galaxydesign.ro